Кулінарія – людська діяльність з приготування їжі. Включає в себекомплекс технологій, обладнання і рецептів. Кулінарія – сукупність способів приготування з мінералів і продуктів рослинного і тваринного походження самої різної їжі, необхідної для життя і здоров'я людини.
М'ясо дичини на відміну від м'яса свійських тварин, характерезується більшим вмістом мініральних солей, азотних речовин і вітамінів. В ньому більший відсоток цінних білків і деяких мініральних речовин, особливо кальцію, заліза та фосфору. Завдяки зваженому співвідношенню пуринових основ м'ясо дичини легко засвоюється організмом. Через відносно високий вміст креатину та інших складників воно сприятливо впливає на нервову систему людини.
Мариноване м'ясо нарізають на маленькі шматочки. Цибулю нарізають тоненькими кружальцами і кладуть у переміж із шматками м'яса в миску, обприскують м'ясо сумішшю із олії і пряного соусу, посоливши і поперчивши. Виставляють на годину в холодне місце, потім нанизують почергово з дольками помідорів і яблок на шампур. Смажать над полумям вугілля або в електрогрилі, періодично смащують сумішшю з оліїї, принного соусу і соку. Щоб м'ясо було більш соковитим, його запікають у фользі.
Підготовлену тушку зайця розрубують на дві частини і вимочують у холодній воді протягом 5 годин. Воду зливають, м'ясо заливають маринадом і витримують добу. Шматки зайця виймають із маринаду, витирають рушником, нашпиговують свинячим салом, солять кладуть на деко і слегка обсмажують з жиром в духовці. Потім поливають сметаною і продовжують смажити, періодично поливають сметаною, поки м'ясо не буде гове, а сметана не стане густою, як соус. Готового зайця розрубують на порційні шматки, кладуть у сотейник і заливають проціженою сметаною, в якій смажилося м'ясо.