Кульгейко Анатолій Іванович  був головою Ріпенської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок, що на Чернігівщині. Він героїчно загинув, підірвавши себе гранатою разом із російськими військовими, які полювали за ним та списками місцевих мисливців. Саме мисливців із цивільного населення, у першу чергу, шукали, катували і знищували окупанти, побоюючись партизанського супротиву.

12 березня 2022 року Анатолія Кульгейка поховали у селі Голубичі. Відразу після вигнання російських військ з Чернігівської області про мужній вчинок Анатолія Кульгейка дізналася вся Україна.

За високу громадянську свідомість, захист територіальної цілісності нашої країни, стримування збройної агресії російської федерації проти України Анатолія Кульгейка нагороджено народною відзнакою – орденом «ЗА МУЖНІСТЬ І ВІДВАГУ» (посмертно).


Близько 20% співробітників Чернівецької обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок нині знаходяться в лавах Збройних Сил. У місцеву тероборону записались усі наші чоловіки і готові захищати свою землю, домівку і родину.

На війні загинув співробітник облорганізації – герой, єгеря Сторожинецької районної організації Віталій Кирилюк, який пропрацював у Товаристві більше 15 років. До роботи в організації він був кадровим військовим, закінчив військове командне училище. З перших днів повномасштабної російської агресії Віталій на позивний «Канада», поновився у званні капітана і пішов захищати батьківщину в складі мобільного підрозділу ЗСУ. Він героїчно загинув 19 грудня 2022 року на Бахмутському напрямку. У нього залишилось четверо дітей.

Віталій Кирилюк нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, посмертно.

Три районних голови Харківської обласної організації УТМР захищають Україну на фронті – це Олександр Брайко, Іван Ільченко і Олег Притула.

Боронять Україну нині й працівники Вінницької обласної організації УТМР. З перших днів повномасштабного вторгнення до лав ЗСУ стали голова Чечельницької районної ради УТМР Сергій Франко (1982 р.н.), учасник АТО – єгер, В’ячеслав Німак (1980 р.н.), Олександр Синявський (1973 р.н.).

Сергій Франко, член Товариства з 2006 року, з 2010 року працював головою Ольгопільського первинного колективу, в 2020 році обраний головою Чечельницької районної організації УТМР. Наразі закінчує Запорізький Національний Університет (кафедра лісового та мисливського господарства), пише дипломну роботу на тему «Вольєрне розведення тварин».

Олександр Синявський – є членом товариства УТМР з 1991 року, почесний член УТМР. У 2011 році став головою секції стендової стрільби та компакт-спортінгу Вінницької обласної організації УТМР. З березня 2022 року добровільно вступив до лав ЗСУ.

На фронті при виконанні бойового завдання на Південному напрямку загинув голова Куликівської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок Леонід Янголь.

Сержант Леонід Янголь народився 8 березня 1978 року в смт. Куликівка Чернігівської області. З 2016 року Леонід Янголь працював єгерем Мисливсько-рибальського підприємства (МРП) Чернігівської обласної організації УТМР і вже за три роки став мисливствознавцем у цьому підприємстві. В 2021 році Леоніда Янголя обрано головою Куликівської районної організації УТМР. Цього ж року його було обрано до ради Чернігівської обласної організації УТМР.

До лав ЗСУ Леонід Янголь долучився у перший день повномасштабної війни. Спочатку він боронив Чернігівщину, потім на посаді головного сержанта розвідувального взводу вирушив захищати південно-східні рубежі держави.

Загинув наш Герой 21 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Вдома у нього залишились батько, дружина і троє синів.