Розмір вступних внесків членів Товариства встановлюється або змінюється президією Всеукраїнської ради УТМР. Члени юнацьких секцій при вступі до членів Товариства від сплати внесків звільняються.

Розміри щорічних членських внесків для членів Товариства, а також для членів юнацьких секцій встановлюються президіями рад Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організацій УТМР.

Члени Товариства сплачують членські внески повністю до 1 липня за поточний календарний рік. За рішенням президії ради Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організацій УТМР членські внески можуть сплачуватись поетапно впродовж року в залежності від фінансового стану організації та її членів. Особи, які вступили в члени Товариства у поточному році , сплачують членські внески за весь рік незалежно від часу вступу.

 Основним документом про сплату внесків є картка – вкладинка до членського квитка та відомість про сплату членських внесків.

Від сплати членських внесків звільняються почесні члени УТМР, а також члени Товариства, які перебувають на дійсній строковій військовій службі.

Члени Товариства, які своєчасно не сплатили членських внесків, вважаються такими, що вибули, і можуть бути знову прийняті в члени Товариства на загальних підставах без збереження наявного у них до цього стажу членства у Товаристві.