Розвиток мисливської інфраструктури

Мисливське господарство – як галузь народного господарства ставить за мету, в першу чергу розвиток культури полювання, збереження та ріст поголів’я мисливської фауни, розвиток інфраструктури та раціональне використання державного мисливського фонду. Саме користувач мисливських угідь в першу чергу зацікавлений в збереженні популяцій диких мисливських тварин в збільшенні їхньої чисельності, що в свою чергу дасть змогу розвиватися в різних рекреаційних напрямках, підняти рівень послуг по полюванню та дасть змогу більш ефективно використовувати ресурс даний нам природою.

Мисливська інфраструктура включає в себе мисливські бази, будинки мисливців, єгерські кордони, другі стоянки, човнові пристані, розплідники диких тварин, кінологічні споруди, розплідники собак мисливських порід, стрілецькі вежі, кормосховища, підгодівельні площадки, другі тимчасові споруди, об’єкти благоустрою призначених для здійснення видів діяльності в сфері мисливського господарства.
Також до мисливської інфраструктури відносяться лісні дороги і другі лінійні об’єкти, які необхідні для здійснення діяльності в сфері мисливського господарства.

Користувачі мисливських угідь УТМР постійно розвивають мисливську інфраструктуру будують та здійснюють реконструкцію мисливських баз, будують біотехнічні споруди, вольєри для утримання та розведення диких мисливських тварин у напіввільних умовах.